Meeskond

MJ Kaspial 2012

 

Mart Jüssi

Pro Mare asutaja, juhatuse liige. Loomaökoloog (PhD 2012).  Toimetanud hülgetöid  Läänemerel, Skandinaavias, Šotimaal ja Kaspial aastast 1989. Valdkonnad: vaatlused lennukitelt ja laevadelt, telemeetria, keskkonnamürgid, loodushariduslikud ettevõtmised, meretööde ja ekspeditsioonide tehniline tagamine.  PADI OWD sukelduja. Drifteri kipper, merekogemus aastast 1979.

Tel. 5328 5057, mart@promare.ee
Skype: martjussi
CV (ETIS)

***

 

IJ lennus

Ivar Jüssi

Pro Mare asutaja, juhatuse liige. Bioloog (MSc 1986). Ekspeditsioonikogemused Põhja Jäämerelt Lõuna Ameerikani, matkad Altai kõrgmäestikkus  ja kajakiga Gröönimaal. Hülgetöödes 1983 aastast. Valdkonnad: vaatlused lennukitelt ja laevadelt, telemeetria, kaitsekorralduskavad, keskkonnamõjude hindamine, fotograafia. ekspeditsioonide ja meretööde tehniline tagamine. Drifteri kipper  PADI OWD sukelduja, kajakiinstruktor, merekogemus aastast 1980.

Tel. 5330 2758, ivar@promare.ee
Skype: ivarjussi

***

IV_Drifteris

Ivo Viher

Pro Mare  ekspeditsioonitehnik,  kogunud kogemust veematkade korraldamisel, sukeldumisinstruktorina (PADI MSDT) ja allveetöödel  soojades ja külmades meredes alates 2000 aastast. Vee all töötamise  mahukale pagasile  lisaks IANTD Advanced Nitrox, solodiver. Valdkonnad: lennuvaatlused, meretööd, väli- ja allveetööde tehniline tagamine.

Tel. 506 7377, ivo@360.ee
Skype: lopakas

***

Jako Vernik

Jako paneb asju kokku, olgu see siis mõni tööks vajalik vidin, ekspeditsioon või merega seotud töö. Sukeldumisklubi pidaja, talgukorraldaja  ja vabatahtliku merepäästjana on Jakol suur kogemus tegutsemisest  vee all, vee peal ja rannas. Valdkonnad: meretööde logistika, varustus, sündmuste korraldus. PADI Rescue Diver.

Tel. 510 8313, jako@livehouse.ee
Skype: jakovernik

***

MS_hiirega

Martin Silts

Martin on bioloog (MSc 2014) kellel on Saaremaa randadel kasvanuna mahukas pagas merega seotud töid ja kogemusi. Martini erialaks on mereimatajate uuringud kaasaegsete kaugseireseadmetega  ning kireks välitööd ja matkad mitmestes maailma paikades Lõuna-Ameerikast Teravmägedeni. Valdkonnad: välitööd merel, kalastiku seire, hüljeste telemeetria.

Tel. 5554 5237, martin.silts@gmail.com
Skype: marsilt

***

Martin Jüssi

Martin on geograafiamagistrant, kelle erialaks on kartograafilised rakendused ja analüüsid, vajadusel lööb kaasa ka meretöödes või lihtsalt trummi. Valdkond: Geoinfosüsteemid ja ruumandmete analüüs (GIS).

Tel. 5646 6997, martin.jussi@gmail.com
Skype: martinjussi

***

Oskar Jüssi

whitewater

Oskar sõidab Drifteri kuhu vaja,  aitab seadmeid merre paigutada ja välja võtta ning  läheb ka vee alla  (PADI OWD), veepeal liikumiseks kasutab sageli kajakki, eriti kui vesi vahust valge.

Tel. 5660 6861, oskar.jussi@gmail.com

***